Potrzebujesz się oderwać, zresetować, wypocząć? Chcesz na chwilę znaleźć się w innej rzeczywistości? Zapraszamy do Kolonowskiego, skąd ruszają spływy kajakowe Doliną Małej Panwi. Mała Panew to topowe miejsce do spędzenia czasu, to piekna rzeka, która pozwala każdemu wyjść na spotkanie z przygodą, wsiąść do kajaka i korzystać z wyjątkowych doznań. 

Niezwykłą ofertę dla pragnących skorzystać z tego wspaniałego miejsca przygotowała ekipa Przystani Natura 24. Szum wody, piękna roślinność, fruwające wokół kolorowe ważki i przecinające rzekę rodziny kaczek… a dla tych, co szukają mocnych wrażeń – odpowiednio dobrana dawka adrenaliny. Opolska Amazonka, bo tak nazywa się Małą Panew, to rzeka spokojna i płytka – idealnie nadaje się na leniwy wypoczynek na łonie natury, są jednak odcinki polecane osobom potrzebującym większej emocji. Odpowiednią trasę spływu poleci Wam obsługa przystani Natura24. 

Propozycja przystani Natura24 dostosowana jest do wieku i możliwości klientów: chcesz spędzić kreatywnie czas z dziećmi – zapraszamy, pragniesz przeżyć wyjątkowe chwile z bliską osobą – to miejsce dla Ciebie. Jesteś przedsiębiorcą i planujesz imprezę integracyjną dla swoich pracowników – ekipa Przystani Natura 24 ci w tym pomoże. Tu także znajdzie się miejsce do nieskrępowanej zabawy dla grupy przyjaciół. 

Przystań Natura24 położona w idealnej lokalizacji przystań kajakowa, gotowa na przyjęcie wielu turystów, a jednocześnie zapewniająca wyjątkową atmosferę. Wszystko to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym zastosowanym na przystani. Nowoczesne drewniane konstrukcje zaskakują i zachęcają do skorzystania z tego wyjątkowego miejsca. 

Spływ kajakowy z ekipą Natura24 to inny wymiar relaksu. 

Tu jesteśmy!

Co jeszcze jest wyjątkowego w Przystani Natura24? To że trafi tu każdy. Można przyjechać tu na jednodniowy wypad ze Śląska, Opolszczyzny, a także z południowych części województw Dolnośląskiego i Wielkopolskiego. Łatwo tu dojechać samochodem, ale także pociągiem – do stacji PKP w Fosowskiem jest tutaj około 600 metrów, a idzie się boczną, ale utwardzoną drogą, prowadzącą częściowo przez urokliwy lasek. Bezpośrednie połączenie można uzyskać z Opola, Częstochowy i Zawadzkiego. Każdy kto chce zakosztować kajakowej przygody może więc przyjechać tu rano pociągiem, spłynąć rzeką, poleżeć po drodze na jednej z dzikich plaż, wrócić na przystań, zjeść coś pysznego i bez obaw o konsekwencje napić się dobrego piwa, a wieczorem bezpiecznie pociągiem wrócić do domu – czyż nie jest to wspaniała opcja?! 

Spływ kajakowy może być elementem dłuższej wyprawy po tej części Opolszczyzny. 13 kilometrów stąd znajduje się JuraPark Krasiejów – centrum rozrywki i wiedzy o historii człowieka, gdzie znaleziono szczątki Silesarusa Opolensisa, 30 kilometrów od przystani leżą się Jeziora Turawskie. Mniej więcej w tej samej odległości jest Stolica Polskiej Piosenki, czyli Opole, czy Góra Świętej Anny. 

Ze Śląska łatwo tu dojedziecie drogą 901, która z Gliwic prowadzi do pobliskiego Zawadzkiego, a stamtąd na rondzie należy się kierować na Kolonowskie. Atutem dla zmotoryzowanych z odleglejszych zakątków Polski i Europy na pewno będzie fakt, że z Fosowskiego mamy zaledwie 35 kilometrów do autostrady A4, węzeł Olszowa. 

Wsiadajcie w auto, wsiadajcie w pociąg, czekamy na Was!

Kajak dla każdego

Spływ kajakowy to znakomita forma spędzenia czasu – nie wymaga wyjątkowej sprawności fizycznej, a daje wiele pozytywnych doznań. Czerpie się je z pięknego, wciąż zmieniającego się krajobrazu, z otaczającej przyrody i atmosfery, którą tworzy ekipa Natury24!

Do dyspozycji gości na przystani Natura 24 jest ponad 100 nowoczesnych, profesjonalnych i co najważniejsze bezpiecznych kajaków. Oferujemy do wypożyczenia jednostki pływające Pro Tour 470, które uważane są za niezatapialne dzięki komorom wyporowym, zastosowanym w siedzeniach. Korzystając z naszego sprzętu, możecie być pewni zachowania najwyższych standardów ochrony turysty. 

Przed wyruszeniem na wodę uczestnicy spływu otrzymują profesjonalny, choć nie przesadnie długi, instruktaż, jak poruszać się po rzece i oczywiście zaopatrywani są w kamizelki ratunkowe. Na wyposażeniu są kamizelki dla nawet dla małych dzieci – Wasz komfort i bezpieczeństwo to jeden z naszych priorytetów. 

Zadzwoń do nas i zarezerwuj

Przed kontaktem telefonicznym, upewnij się, że masz określoną dokładną ilość kajaków dwuosobowych oraz jednoosobowych, jakiej potrzebujesz.

Pamiętaj również o uwzględnieniu liczby dzieci, ponieważ małe dzieci mają możliwość płynięcia za darmo.

Spotkanie zawsze odbywa się na przystani Natura24, gdzie obsługa będzie gotowa przyjąć Cię i zapewnić odpowiednią ilość kajaków, abyś mógł cieszyć się niezapomnianą przygodą na wodzie.

Optimized with PageSpeed Ninja